DIY blog s návody, výtvarnými tipy a cestami za inspirací

12. října 2016

Říjnové tipy na akce a workshopy - tentokrát nejen v Praze :)

Po měsíci jsem tu opět s tipy na následující měsíc. Co si nenechat ujít a proč? Akce, workshopy na tvoření a DIY?

Pár jsem jich pro sebe i pro vás našla :)

SÍTOTISK OD LIND

První je téma sítotisku. Já jsem ho probírala v několika článcích, ale fakt už dlouho se chystám k Daně Lindenthalové - na Fleru lind. Jen mi to stále nevychází (ani tentokrát kvůli škole) a začátkem listopadu bude dokonce na Praze 7. Workshop na celých 6 hodin je sen! Nebo si zajeďte 18.10. do Brandýsa. Holt poctivost, šikovné ruce a cit pro detail poznáte :)


KURZY SE DŘEVEM V DIY PRAHA

Nevím, jestli jste už o DIY Praha slyšeli, nebo jste tam dokonce byli.
Já zatím ne, ale je to velká dílna zaměřená spíš na ty chlapský DIY projekty. Vede ji totiž taky chlap. Ale hodně mě lákají základy zpracování dřeva, kde bych se určitě naučila vytvářet neviditelné spoje a konečně by vznikla ta police za gauč, co nám tolik chybí. Termíny tady.

SIGNALFESTIVAL

Možná zrovna nemusíte worksopy a jste spíš koukací typy. Na tuhle událost už půjdu třetím rokem a je to zážitek. Fakt! Některé projekce jsou dost podobné účinkům halucinogenních látek... už ve čtvrtek 13. října. Mrkněte na fb akce.DESIGNBLOK 2016

Nezapomeňte ani na každoroční designovou událost, tentokrát se koná na pražském Výstavišti. Potkáme se? :) Jsem moc zvědavá, co letos nabídne.

Tip pro mimopražské

Jestli jste z Plzně, tak se vyplatí sledovat události a FB galerie Vestředu. Poslední akce byly plné experimentů - potisk látky, malování olejovými skvrnami apod.  A další možností je sledovat i Gask - galerii středočeského kraje - i ta je plná nevšedních témat workshopů, navíc má sídlo v nádherném městě. Víte kde? Hádejte... Nejen s dětmi reagují na aktuální výstavy - na obrázku se děti proměňovaly ve vlky.Prosím, pošlete mi taky nějaký svůj tip na akci. Klidně i na tu, co pořádáte :) A kde se tedy uvidíme?

PS: Sledujte i mou stránku na FB a IG, taky tam občas přidávám tipy na akce, zvlášť ty, co zjistím na poslední chvíli :)
3 komentáře on "Říjnové tipy na akce a workshopy - tentokrát nejen v Praze :)"
 1. Odpovědi
  1. Díky moc, Dášo! Já se na to těším... i když se na všechno nedostanu. :) Krásný den, Iva

   Vymazat
 2. Skvělé tipy, design blok mám moc ráda. Vždy mě sice maximálně unaví, ale za to inspiruje.

  Osobně se chystám spíše na ponuré sexuální tématikou prolezlé akce ale nevadí. :D Například Fetish market bude jistě skvělý. Hihi

  A nebo na něco miloučkého jako je Akicon což je malá víkendová akce pro milovníky japonska a animované tvorby. :D

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentáře. Pokud jej vyhodnotím jako spam, ohodnotím patřičně také stránku, na níž odkazujete.

Kontaktní formulář

Název

E-mail *

Vzkaz *