O MNĚ

O MNĚ

| on
5.2.17
Ahoj, zrovna teď jsem hlavně máma od dvou malých kluků. Ráda si s nimi (výtvarně a naučně) hraju, ale taky občas utíkám do svého světa, kde tvořím. Často úplné hlouposti, které mě zrovna napadly, i když právě ty "nezdary" mě vždycky posunou k něčemu dalšímu. I proto jsem si založila tenhle DIY blog. Je tak trochu o tvoření, o výtvarce, o tipech na akce a cesty, maličko o mně.Pracuju v marketingu jako linkbuilderka, součástí mojí práce je často i komunikace s dalšími blogerkami, takže jich znám opravdu hodně. A taky jsem zabředla do studií mediálních studií, což je pro mě další zdroj cenných kontaktů mezi mnohem mladšími studenty.Ráda vymýšlím dětské hry a výtvarné návody, sem tam vedu dětský workshop. Zaměřuju se na nejmladší, protože jsem tyhle věci ráda vymýšlela právě pro svoje kluky. Pár tipů a výtvarných aktivit pro nejmenší najdete na blogu taky - děti nechávám svobodně tvořit. Možná proto teď máme s mužem nad postelí nakreslené obdělávané pole s kombajnem a traktory.


Blog si nechávám žít vlastním životem a on se za poslední rok změnil. Přibylo hodně témat kolem DIY kosmetiky, tipy na aktivity s dětmi, ale i různé DIY dárky.

Sním o tom, že s rodinou odcestujeme a zkusíme si život někde v zahraničí. Tak snad se mi příští rok splní. Ale taky ráda chodím na výstavy - zajdeme spolu?

Pište: ivabaltaretu@gmail.com
2 komentáře on "O MNĚ"

Přidejte svůj komentář nebo tip k článku.

Social Follow