DIY blog s návody, výtvarnými tipy a cestami za inspirací

22. března 2023

Jarní věnec na dveře – přijďte na workshop v Praze a Plzni

Zvu vás na krásnou akci, kde si vytvoříte nejen věnec na dveře, ale taky si nabarvíte vajíčka přírodními barvami a dozvíte se vše o jarních bylinkách. Akce proběhne na začátku dubna v Praze a Plzni. Vítání jara – workshopy v Plzni a Praze


Přijďte na  o jarních bylinkách a jejich účincích s herbaristou Jindřichem Čechem, naučíte se barvit vejce přírodninami a se mnou si vyrobíte svůj věnec ozdobený větvičkami, mechy, lišejníky, vajíčky, pírky a jarními květy. 

Všechno bude připravené na místě. Workshop bude trvat 2,5 hodiny a odnesete si 6 vajíček nabarvených přírodními barvivy, velikonoční věnec a čaj od LEROSU. Další informace najdete na stránkách LEROS – což je také pořadatel workshopu. 

Chcete dorazit? Kupte si lístky na akci Vítání jara, kterou pořádá značka LEROS – 3. dubna v Plzni do DEPOT15 nebo 5. dubna na Praze 5 v ateliéru Leros. Lístky stojí 499 Kč a můžete si je pořídit na Goout:
Chcete si věnec vyrobit doma?

Jako základ použijte: kovový kruhový základ, základ z březových větviček, z psího vína nebo třeba z vrbových větviček. 

Na dozdobení budete potřebovat: lišejníky, mechové kousky, vyfouklé skořápky z vajíček, květiny, další větvičky a podobně. 

Dorazíte do Plzně nebo do Prahy? Rezervujte si svoje lístky včas, brzy se vyprodají. Be First to Post Comment !
Okomentovat

Děkuji za komentáře. Pokud jej vyhodnotím jako spam, ohodnotím patřičně také stránku, na níž odkazujete.

Kontaktní formulář

Název

E-mail *

Vzkaz *