DIY blog s návody, výtvarnými tipy a cestami za inspirací

20. února 2017

SOUTĚŽ „VYMYSLI TAKY NĚCO“ - s řezacím plotrem

Ahoj, nedávno jsem dostala nabídku zúčastnit se skvělého kreativního/blogerského projektu, který pořádá CUTblog - možnost se blýsknout svými nápady a něco vyhrát budete mít také vy :) Akce se účastní dalších 11 blogerů různého zaměření. Přiznám se, že většinu z nich znám a jejich blogy jsou fakt skvělé.

O čem soutěž je?


"Každý týden 1 z 12 blogerů (DIY projekty hned první týden) vymyslí originální nápad, který se dá vytvořit na řezacím plotru. Využít mohou různé materiály , z kterých lze vyrobit třeba hračka, originální nápis na tričko, samolepka, polštář…je to na nich."

Materiál k řezání bude každý týden jiný a jestli se budete chtít zúčastnit, zamyslete se, co byste si z něj vy sami pomocí plotru vyrobili. Výhrou bude vždy v daném týdnu jeden blogerský výrobek (tenhle týden si zahrajte o můj) a po 12 týdnech ještě zrealizují jeden nejoriginálnější příspěvek přímo od soutěžících pro jeho autora.

Přemýšlet a psát můžete až do soboty. Určitě sledujte FB CUTblogu, ať o nic nepřijdete :)

Jaký je můj materiál?


Je to přírodní, bílý nebo černý recy papír, který má vzhled kůže. Byla to pro mě docela výzva, mám radši potisk textilu, papírové věci a šablony, takže tentokrát to pro mě bylo hodně nové, ale můžete mrknout, co všechno jsem už s plotrem zvládla za mini projekty :) Napadá vás, co se z něj dá vytvořit? Pokud ano, napište do komentářů svůj tip do sobotní půlnoci :)

Já vám ještě nemohu prozradit, co jsem vyrobila, abych vás neovlivňovala - to napíšu zítra a pozítří celý návod. Přiznám se, že mě materiál překvapil. Je dostatečně pevný, drží tvar i po vyprání. 

Be First to Post Comment !
Okomentovat

Děkuji za komentáře. Pokud jej vyhodnotím jako spam, ohodnotím patřičně také stránku, na níž odkazujete.

Kontaktní formulář

Název

E-mail *

Vzkaz *