Lednový věnec – vyrobte si přírodní zimní věnec | DIY MINI PROJEKTY

Lednový věnec – vyrobte si přírodní zimní věnec

| on
19.1.20
Tvořit věnce v každém měsíci mě baví čím dál víc. Už mám vymyšlený únorový, jen váhám, jestli ho lehce nenaladit na valentýnskou, nebo raději na léčivou notu. Uvidíme. Teď mám pro vás ten lednový.Většina věnců u nás zdobí vchodové dveře. Tenhle není výjimkou. Co jsem na něj použila?

- bílý kovový základ, seženete třeba v Davoně, Stoklase, Tvořilce
- suché rostliny z procházky – vyberte si zajímavý tvar, drobné rovné, nebo zakroucené větvičky, záleží na vás
- bílý drátek koupený v Nanu Nana
- umělý sníh, nebo bílou akrylovou barvu (doporučuji spíš tu, je to ekologičtější, ekonomičtější a můžete s ní vytvořit třeba jen lazuru)

Já jsem svoje větvičky klasicky vyvazovala po drobnějších trsích kolem dokola. Měla jsem bílý drátek, věděla jsem, že budu větvičky dobarvovat.

Suché věvičky se lámou, budete s nimi muset zacházet opatrně, jsou křehké. Finální podobu jsem postříkala blou barvou, ale můžete použít i barvu a štětec, což mi přijde sice maličko pracnější, ale efektivnější a nespotřebujete tolik barvy. Ve výsledku tak můžete doladit například jen konečky větviček, nebo jejich jiné části.

Jaký materiál byste doporučili na únorový věnec? 

Chcete si takový vyrobit, ale nemáte čas shánět materiál? Napište mi a přijďte na workshop do Vršovic.2 komentáře on "Lednový věnec – vyrobte si přírodní zimní věnec"
  1. Vypadá moc hezky! :) Do únorového bych hlavně nedávala červenou. :D

    OdpovědětSmazat
    Odpovědi
    1. Vlasti, díky. :) To určitě nehodlám. Hezký den, Iva

      Smazat

Přidejte svůj komentář nebo tip k článku.

Social Follow